Hışırtılı Sessizlik


Category: Psychology
Author: O.R. Foxtrot


 İçin için kaynayan bir çorba, kendisine baktığınız anda gözlerinizin çakmak çakmak yanmasına yol açıyor içiniz ısınmaya başlıyor ve ağzınız sulanıyor. Sağa sola bakınıyorsunuz amansız bir kalabalık, herkes elinde tuttuğu tasla dolanıp duruyor.

 Başınız dönüyor neredeyse 3 gündür yemek yememişsiniz aniden farkına varıyorsunuz ki kırmızı ışıkta karşıdan karşıya geçiyorsunuz endişelenmeyin hemen solunuzdan iki parlak bembeyaz ışık size yaklaşıyor artık çekinmeden zıplayabilirsiniz çünkü size bakan, şu iki göz alıcı beyaz ışığı yaratan aracın yönlendiricisi hariç, kimse yok ortalıkta ve harikasınız manevranız 10 üzerinden 6,5 puanı haketti.

 Yan yana hareket eden yengeçler bir yana olmakla beraber yılanlar, kaplumbağalar, deniz analrı, vatoz balıkları ve uçurtmalar da kendilerine dünya üzerinde bir yer bulabilir. Bu denklemde sizin adınızın bile geçmiyor oluşunun, çilekli de armutlu da olsa bozuk bir yoğurda dönüşmesine izin vermeyin.

 Çıtır çıtır en baştan beri harladığımız bu ateş hep yanmaktaydı ama kar yağışı üzerinde bir ağırlık yarattı. Kafanızı çevirmeden bakmaya devam ederseniz aslen veya resmen ayan beyan şeylere istinaden bir tanesin sen şekerparem.

 Kalamamamdan ötürü gitmek zorundayım belirtmekten öte bir hayattayım, bilinmese de altını ince çakıl taşıyla doldurmalıyım. Öylesi ki çalkalansa bile kolayca dağılır olmamalı. Bakınca sağlam bir örüntü oluşturmalı mavi, pembe, kırmızı, turuncu, yeşil olması kendi problemi.

Blog

12/08/2018