Küçük Metal Somunlar


Category: Psychology
Author: O.R. Foxtrot


 Sekiz kere sekiz altmış dört eder iki üzeri sekiz iki yüz elli altıdır ve altı kere altının doğru cevabı ancak ve ancak altmış altıdır. Lakin bir gün olmasın ki yaşanacaklar yaşanmasın.

 Şimdi tabi olmuşla ölmüşe çare yok, giden zaman geri alınmıyor vazgeçtiklerimiz pişmalıklarımızla birer birer birikiyor ve ben sözlerime bir son vermek için yanıp tutuşuyorum çünkü hiçbir şeyin tadı tuzu kalmadı.

 Kalkıp silkinmek ve bir bakışta yeri tayin etmek belki kimse uğraşmıyor olsa da herkesin isteyebileceği şeyler hani nereden bilinir bilmesem de hissedebildiğim ve kendimi verebildiğim müddetçe elbet hafızamdan silinmeyecektir.

 Uzamsal yaratımlar farkında olmalıdır yoksa yanılgılar içinde paramparça tufanlar yaratılabilir. Kötü müdür, haddimin üstünde bilgi birikimi gerekir lakin bir şeyi yapabildikçe yapmak yapılmak isteyip istenmediğini de doğrudan ilgilendirebilir. Bir adet tava omlet yapmakta size fazlasıyla yardımcı olabilir.

 Kasırgalar da, unutmayın ki, kendi etrafında döner yavaşlayıp hızlanır kaybolur belirir sonuçta basınç farkından oluşan rüzgarların etkisindedir ama soluk alış veriş hızı tahmin edilebilir ölçüde hayat hızını doğrudan etkilemektedir.

Blog

12/07/2018