Kaymak Kayalık


Category: Psychology
Author: O.R. Foxtrot


 Varoluşun akıcılığı kendisini habersizliğinde saklamaktadır. Olmak ya da olmamak kendisini alakadar etmediğinden ancak ve ancak süreç üzerinden tartışılabilir bir hale gelmektedir. Belirip kaybolmak pek adeti değildir çünkü bunun gerçekleşmesi herhangi bir yolla açıklanabilecek derecede özgünce göz önüne sunulamamıştır.

 Önceki dediklerimizle birlikte suyun kaldırma kuvvetinden de yararlanarak tuşlara basmak suretiyle sağa ve sola sıçramaya karar verirsek en baştan aşağı yukarı bir hesaplama içerisine girmemiz gerekir. Sondan referansla gelinen nokta bir çokgen belirtmeyip üstüne üstlük pes yahu dedirten sıcaklığa muvaffaktır.

 Pekala ne demek ki çapraz yakarışa yalvar kararlar alamayan alelade beylerbeyi külah altı köşe kapamadı insanlar var olsa da iyisi mi kişi kabanını ayağına göre nizam almalı veya kafasında sonlandırmalıdır.

 Açma kapama tuşu sağ alt üst ve kenarlarda olmak üzere toplam 16 tanedir. Eğer panik anında panik yaparsanız yapmayın zira ortada panik yapacak hiçbir durum yok yeter ki bol sebze meyve tüketin.

 Sanırım yazının yarısından büyük bir kısmı burada son buluyor, lütfen acele etmeden sırayla yerlerimize geçelim.

Blog

05/08/2018